Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā apskatāma „Latvijas dzelzceļa kausa” galvenā balva – čempionu kauss | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā apskatāma „Latvijas dzelzceļa kausa” galvenā balva – čempionu kauss

Piektdiena, 16 Augusts, 2013

No šodienas, 16. augusta, līdz pat 25. augustam Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas galvenajā zālē ikvienam interesentam apskatāms Starptautiskā hokeja turnīra „Latvijas Dzelzceļa kauss” galvenā balva – čempionu kauss.

Jau tradicionāli turnīra uzvarētājam VAS „Latvijas dzelzceļš” pasniedz čempionu kausu, kas savā krāšņumā ik gadu pārsteidz ne tikai tā saņēmējus, bet arī hokeja fanus un līdzjutējus. Jau trešo gadu pēc kārtas tā veidošanu „Latvijas dzelzceļš” ir uzticējis māksliniekam Armandam Vecvanagam. Atbildīgajā procesā tika piesaistīts stikla mākslinieks Agris Butelis.

Šā gada kauss ir veidots visai sarežģītā tehnikā, izmantojot stikla sakausējumu un nerūsējošo tēraudu. Stikls simbolizē ledu, tērauds – spēku un izturību, kausa slīpēta dārgakmeņa forma – nezūdošas vērtības un izcilību, savukārt, ozolkoka pamatne – Latvijas zemes spēku.

„Latvijas dzelzceļš vienmēr ir iestājies par aktīvu un sportisku dzīvesveidu. Vai tas ir tautas sports, vai profesionālais – galvenais, lai cilvēki iesaistās un apzinās tā nepieciešamību savā ikdienas dzīvē. „Latvijas dzelzceļam” un profesionālajam sportam ir arī kas kopīgs, proti, mērķtiecīgs un neatlaidīgs darbs, kas vainagojas ar rezultātiem. Man ir prieks, ka „Latvijas dzelzceļa kauss” šodien ir kļuvis par vienu no gaidītākajiem notikumiem Latvijas sporta dzīvē. Novēlu visiem šā gada turnīra dalībniekiem veiksmi un spēku cīņā par šo skaisto kausu!” novēl „Latvijas dzelzceļa” prezidents Uģis Magonis.

Hokejs ir komandas sporta veids, kas aizrauj tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju gan aktīvi spēlējot to, gan arī iejūtoties līdzjutēju vidū un atbalstot savus favorītus. No 16. līdz pat 25. augustam „Latvijas dzelzceļš” aicina ikvienu, kam hokejs nav vienaldzīgs, sapulcēt draugu vai domubiedru grupu (līdz pieciem cilvēkiem) nofotografēties pie kausa Centrālajā stacijā un uzņemto bildi ielādēt „Latvijas dzelzceļa” profilā Facebook.com vietnē. Noslēgumā tiks izlozētas četras fotogrāfijas, kurās redzamie cilvēki varēs par brīvu apmeklēt kādu no turnīra spēlēm.

5. „Latvijas dzelzceļa kauss” šogad notiks no 26. līdz 29. augustam Arēnā Rīga un tajā spēkiem mērosies sešas komandas: DINAMO RĪGA, Jaroslavļas LOKOMOTIV (Krievija), Sanktpēterburgas SKA (Krievija), Kazaņas AK BARS (Krievija), Minskas DINAMO (Baltkrievija) un Prāgas LEV (Čehija).

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31