Posmā Daugavpils-Indra kustību atjaunos 10.janvārī | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

Posmā Daugavpils-Indra kustību atjaunos 10.janvārī

Pirmdiena, 9 Janvāris, 2012

Vilcienu kustība posmā Daugavpils-Indra pēc 8.janvārī notikušā dzelzceļa negadījuma, varētu tikt atjaunota 10.janvārī dienas laikā.

8.janvārī ap plkst. 22.10 apmēram vienu kilometru aiz Kraujas stacijas, iespējams, sliedes bojājuma rezultātā no sliedēm noskrēja 17 kravas vagoni. No pieciem vagoniem noplūda minerālsmērviela un tehniskais šķīdinātājs.

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) darbinieki kopā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbiniekiem noplūdi lokalizējuši, aizberot grāvjus un izveidojot aizsargvaļņus.

LDz šobrīd ir pārvietojis gandrīz visas cisternas nost no sliežu ceļiem un veic nepieciešamos pasākumus apmēram 200 metrus gara sliežu ceļa atjaunošanai, tikmēr kravas vilcienu kustība tiek novirzīta pa citiem ceļiem.

Izplūdušo vielu apjoms pagaidām nav zināms.

Divi vagoni pieder klientiem no Latvijas – tajos pārvadātas ogles un nafta, pārējie negadījumā iesaistīto vagonu kravas saņēmēji ir Igaunijā. Visi vagoni ir privāti.

Negadījums neietekmē pasažieru vilcienu kustību.

Koncerns Latvijas dzelzceļš sastāv no valdošā uzņēmuma VAS Latvijas dzelzceļš un piecām meitassabiedrībām – AS LatRailNet, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA LDz Cargo, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus; infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Infrastruktūra; ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Ritošā sastāva serviss, kā arī apsardzes uzņēmuma SIA LDz Apsardze.

 

Sagatavoja LDz Sabiedrisko attiecību daļa

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31