Latest news

Izvēlne

Pasniedz ikgadējās Dzelzceļa lepnuma balvas

Otrdiena, 21 Jūnijs, 2011

Šodien, 21.jūnijā Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā dzelzceļa nozares darbiniekiem tika pasniegtas īpašas balvas Dzelzceļa lepnums 2011.

Balvas pasniedza deviņiem dzelzceļniekiem, kurus šim apbalvojumam, kā allaž, izvirzīja viņu kolēģi.

Latvijas dzelzceļā (LDz) ik gadu tiek pasniegti vairāki apbalvojumi par dažādiem nopelniem – par ilggadēju darbu, par avārijas novēršanu, par mūža ieguldījumu vai sasniegumiem zinātnē. Tomēr šī balva mums ir īpaša – tā tiek pasniegta par cilvēcību, par koleģialitāti, un tāpēc ir īpaši vērtīga. Šai balvai ikviens var nominēt gan savus padotos, gan vadītājus, gan vienkārši kolēģus par viņu labajām cilvēciskajām īpašībām – par to, ar ko patiesi ir vērts lepoties,” saka LDz prezidents Uģis Magonis.

Satiksmes ministrs Uldis Augulis uzrunā sarīkojumā balvas Dzelzceļa lepnums pasniegšanā sveica sanākušos viesus, sakot, ka ikdienā reizēm par palīdzību paldies pasakām tūlīt, bet reizēm, atliekot pateicības izteikšanu, iznāk paldies nepateikt nekad. Tādēļ šādas balvasDzelzceļa lepnums pasniegšana ir ne tikai goda un cieņas izteikšana, bet arī paldies pateikšana kolēģiem par palīdzības un atbalsta sniegšanu ikdienā.

Ar balvu Dzelzceļa lepnums 2011tiek apbalvoti:

— Kazimirs KOROTKIJS , Ceļu distances Latgales reģionālās struktūrvienības daļas zemes klātnes uzturēšanas vecākais meistars;

— Aleksandrs KOLUPAJEVS, Signalizācijas un sakaru distances Kontakttīkla rajona Olainepriekšnieks;

— Irēna BOGUCKA, SIA LDz Cargo Valmieras kravu termināla vadītāja;

— Andrejs MAĻINOVSKIS, Ventspils ugunsdzēsības komandas vadītājs;

— Viktors GRAVA, Daugavpils stacijas tehniskās uzraudzības inspektors;

— Pjotrs JUŠKEVIČS, Krustpils stacijas priekšnieks;

— Valērijs MINKEVIČS, SIA LDz Infrastruktūra Ražošanas departamenta Remonta daļas vadītājs;

— Vineta KARLŠTREMA, akciju sabiedrības Pasažieru vilciens Rietumu pasažieru apkalpošanas nodaļas vecākā darbu rīkotāja;

— Vjačeslavs REZCOVS, Daugavpils ekspluatācijas iecirkņa Rēzeknes stacijas manevru dispečers.

Koncerns Latvijas dzelzceļš sastāv no valdošā uzņēmuma VAS Latvijas dzelzceļš un piecām meitassabiedrībām – AS LatRailNet, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA LDz Cargo, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus; infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Infrastruktūra; ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Ritošā sastāva serviss, kā arī apsardzes uzņēmuma SIA LDz Apsardze.

 

Sagatavoja LDz Sabiedrisko attiecību daļa

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 

Pieteikties jaunumiem