Latest news

Izvēlne

Pasniedz balvas Dzelzceļa lepnums 2012

Otrdiena, 19 Jūnijs, 2012

19. jūnijā valsts akciju sabiedrības Latvijas dzelzceļš (LDz) balvu Dzelzceļa lepnums 2012 pasniedza vienpadsmit dzelzceļniekiem.

Šogad balvu Dzelzceļa lepnums pasniedza jau piekto reizi. Arī šogad tika izdots īpašs video krājums ar balvas laureātu intervijām. Dzelzceļa lepnuma balvai laureātus iesaka nevis vadītāji, bet kolēģi – viņi izvēlas tos darbiniekus ar kuriem lepojas paši un ar kuriem būtu jālepojas visiem dzelzceļniekiem.

Latvijas Republikas satiksmes ministra Aivja ROŅA apsveikums 2012. gada 19. jūnijā :

„Godājamie dzelzceļa nozarē strādājošie Latvijas cilvēki! Dzelzceļa nozare mūsu valstij ir ārkārtīgi svarīga. Jūs paši zināt, kas ir mūsu transporta jomas mugurkauls. Latvijas dzelzceļā ir vairāk kā 11 tūkstoši strādīgu un stipru cilvēku, kuri neskatoties uz iepriekšējiem gadiem, kurus saucām par krīzi, savās darba algās to nejuta. Tas ir pateicoties jūsu pašu darbam, pateicoties jūsu uzņēmumam, jūsu vadībai, jūsu arodbiedrībai, kuru es ļoti bieži gaidu arī savā kabinetā. Stipriem cilvēkiem ir vajadzīga stipra pārstāvniecība. Un jums tāda arī ir.

Mēs no valdības puses esam pārliecināti, ka arī nākamajos gados mēs ar jums labi sastrādāsimies. No jums arī turpmāk būs daudz kas atkarīgs, kā tālāk virzīsies un attīstīsies mūsu ekonomika. Latvijas dzelzceļš ir Latvijas valsts lepnums un mēs lepojamies ar jums, tāpat kā jūs lepojaties ar saviem līdzstrādniekiem. Un esat izvēlējušies vislabākos no viņiem.

Paldies jums par darbu! Priecīgu šo dienu un priecīgus Līgo svētkus!”

Valsts akciju sabiedrības Latvijas dzelzceļš prezidents Uģis MAGONIS: „Labdien, dārgie kolēģi! Šogad mēs paplašinājām apbalvojamo cilvēku skaitu – ja iepriekšējos gados bija deviņi, tad šogad ir vienpadsmit. Gribu piekrist mūsu ministram, ka Latvijas dzelzceļš ir Latvijas lepnums. Mēs esam ne tikai tranzīta mugurkauls, bet visas valsts tautsaimniecības mugurkauls. Vairāk kā desmit procentus Iekšzemes kopprodukta nodrošina Latvijas dzelzceļš. Un tā tas bija arī krīzes laikā. Gribu teikt, ka LDz ir ne tikai valsts lepnums, bet arī tās spēks. Sumināsim šodien mūsu vienpadsmit spēcīgākos! Novēlu priecīgus svētkus!»

Ar balvu Dzelzceļa lepnums 2012 apbalvoti:

Klavdija Džonua, Ceļu distances Jelgavas nodaļas ceļu meistare;

Lidija Solovjova, Signalizācijas un sakaru distances Rīgas reģionālā centa Telefona abonentu daļas telefona sakaru mehāniķe;

Iraīda Juštele, Daugavpils ekspluatācijas iecirkņa Vagonu saimniecības daļas vadošā tehnologinženiere;

Vasīlijs Vinokurovs, Tehniskās vadības direkcijas direktora vietnieks elektrotehniskās saimniecības jautājumos;

Aleksejs Boruns, SIA LDZ infrastruktūra Daugavpils nodaļas priekšnieka vietnieks;

Rafiks Galstjans, Mentas stacijas priekšnieks;

Vladimirs Zagorodnijs, SIA LDZ CARGO, Rīga Krasta kravu termināla vilcienu sastādītājs;

Skaidrīte Deksne, akciju sabiedrība Pasažieru vilciens, pasažieru pavadone;

Emerita Knūtiņa, Skrundas stacijas priekšniece;

Aivars Deksnis, Nekustamā īpašuma direkcijas Nekustamā īpašuma reģistrācijas daļas vadītājs;

Marina Konopeļko, Ieriķu stacijas priekšniece.

Koncerns Latvijas dzelzceļš sastāv no valdošā uzņēmuma VAS Latvijas dzelzceļš un piecām meitassabiedrībām – AS LatRailNet, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA LDz Cargo, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus; infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Infrastruktūra; ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Ritošā sastāva serviss, kā arī apsardzes uzņēmuma SIA LDz Apsardze.

 

Sagatavoja LDz Sabiedrisko attiecību daļa

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 

Pieteikties jaunumiem