Latest news

Izvēlne

LDz pirmo reizi iekļūst cvmarket.lv iekārotāko uzņēmumu TOP 10

Trešdiena, 22 Janvāris, 2014

Pirmo reizi iekārotāko uzņēmumu TOP10 iekļuva VAS "Latvijas dzelzceļš", ieņemot 4.vietu.

Sakārtota darba vide, izstrādāts atpūtas grafiks, veselības apdrošināšana bijuši nozīmīgi priekšnosacījumi tā iekļūšanai TOP10. Kāds no "www.cvmarket.lv" veiktās aptaujas dalībniekiem izteicās, ka uzņēmumam piemīt vērtības, kas ir svarīgas arī viņam pašam - kompetence, atbildība, iniciatīva un sadarbības spējas.

"VAS "Latvijas dzelzceļš" jau vairākus gadus ir lielākais darba devējs Latvijā. Tas ir apliecinājis savu stabilitāti un pienesumu Latvijas tautsaimniecībai. Pat krīzes smagākajā laikā nesamazinājām algas mūsu darbiniekiem. Pašlaik "Latvijas dzelzceļš" modernizējas - ieviešam jaunas tehnoloģijas, lai palielinātu drošību, kļūtu efektīvāki un labāki. Tomēr allaž esam apzinājušies, ka uzņēmuma galvenā vērtība ir mūsu cilvēki, tāpēc esam īpaši priecīgi, ka mūs novērtē mūsu darbinieki un darba meklētāji," gandarīta par sasniegto ir Lolita Smiltniece, VAS "Latvijas dzelzceļš" personāla direktore.

Pirmās trīs vietas iekārotāko uzņēmumu topā ieguva "Latvenergo", "Lattelecom" un "LMT".

"Šādu aptauju veicam ar mērķi apzināt un uzklausīt darbinieku un darba meklētāju domas par to, kuri uzņēmumi Latvijā visaktīvāk strādā pie sava darba devēja tēla veidošanas. Tāpat šogad aptaujā, izvēloties sev tīkamāko darba devēju, aptaujas dalībniekiem bija iespēja atzīmēt to, vai viņš ir kādreiz strādājis konkrētajā uzņēmumā. Rezultāti liecināja, ka arī cilvēki, kuri šobrīd vairs nestrādā tajā darba vietā, ko atzīmējuši anketā, tāpat izsakās atzinīgi par savu bijušo uzņēmumu. Taču visbiežāk viedoklis tika formulēts, aptaujātajiem balstoties uz savu draugu un paziņu pozitīvo pieredzi. Šāda iespēja palīdz aptaujas rezultātus vērtēt no cita, daudz plašāka rakursa," stāsta Inga Daliba, speciālistu darba portāla "www.cvmarket.lv" mārketinga menedžere.

Respondentu visbiežāk minētie argumenti bija tādi, ka šiem uzņēmumiem piemīt lojalitāte, kvalitatīvas sadarbības kultūra un ir svarīgs zīmola prestižs. Tāpat aptaujas dalībniekiem ir svarīgs atalgojums un darba vietas stabilitātes sajūta, kā arī viņiem pieejamās sociālās garantijas, kas cilvēkiem rada pārliecību, ka viņu ieguldījums tiek novērtēts.

Koncerns Latvijas dzelzceļš sastāv no valdošā uzņēmuma VAS Latvijas dzelzceļš un piecām meitassabiedrībām – AS LatRailNet, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA LDz Cargo, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus; infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Infrastruktūra; ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Ritošā sastāva serviss, kā arī apsardzes uzņēmuma SIA LDz Apsardze.

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31