Latest news

Izvēlne

LDz piedalās starptautiskā loģistikas izstādē

Trešdiena, 23 Septembris, 2009

No šā gada 16. līdz 18. septembrim Almati (Kazahstāna) notika starptautiska izstāde Kazakhstan International Transport and Logistics Exhibition Transit-Transkazahstan 2009. Apvienotajā Latvijas ekspozīcijā bija pārstāvētas ostas, atsevišķas loģistikas kompānijas, kā arī valsts akciju sabiedrības Latvijas dzelzceļš meitasuzņēmums SIA LDz Cargo.

Izstādē piedalījās 80 kompānijas no 12 pasaules valstīm un tajā bija pārstāvētas visas transporta kompleksa sfēras: dzelzceļš, jūras, auto un gaisa transports, kā arī jauktas pārvadājumu nozares, piemēram, kurjerpasts, termināli un iekārtu ražotāji kravu transportēšanai.

Atklāšanas ceremonijā Transporta un satiksmes ceļu komitejas priekšsēdētāja vietnieks Aibats KANGALIJEVS izteica pārliecību, ka izstāde dos nozīmīgu ieguldījumu tālākā tranzīta un transporta potenciāla efektīvā izmantošanā.
Izstādes atklāšanā piedalījās arī Lietuvas Republikas ekonomikas ministrs Dainus KREIVIS, kurš uzsvēra, ka ekonomiskā sadarbība starp Lietuvu un Kazahstānu attīstās veiksmīgi.

 

Sagatavoja LDz Sabiedrisko attiecību daļa