LDz pasniedz balvu Imantam Pļaviņam par mūža ieguldījumu sportā | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

LDz pasniedz balvu Imantam Pļaviņam par mūža ieguldījumu sportā

Sestdiena, 28 Decembris, 2013

Pastāv uzskats, ka to, cik stipra ir valsts, nosaka, cik spēcīgi ir tās iedzīvotāji -sabiedrība. Savukārt sabiedrība var būt spēcīga, tikai esot vesela un labi izglītota. Latvijas dzelzceļš ir uzņēmums, kurš rūpējas par to, lai valsts būtu spēcīga ne tikai ekonomiski, nodrošinot tranzītu, bet sniedz atbalstu arī vairākiem kultūras, izglītības, vides un sporta projektiem.

 

Mūsdienu olimpiskās kustības pamatlicējs Pjērs de Kubertēns izvirzīja nepieciešamību popularizēt amatieru sporta morālās vērtības, kā arī veicināt veselas, fiziski, garīgi un tikumiski attīstītas personības veidošanos. Tāpēc sadarbība ar Latvijas Olimpisko komiteju mūsu uzņēmumam allaž bijusi ļoti nozīmīga – dalība Olimpiskajā kustībā ne tikai veicina valsts starptautisko atpazīstamību un prestižu, bet veicina arī fiziski veselas sabiedrības attīstību.

 

Latvija var būt lepna ne tikai ar tik mazai valstij neraksturīgi daudziem olimpisko medaļu ieguvējiem, pasaules un Eiropas čempioniem, bet arī ar tiem cilvēkiem, kuri ir pielikuši vislielākās pūles šo čempionu veidošanā viņu dzīves pirmajos gados. Šie cilvēki spēja saskatīt mazos bērnos lielas spējas un palīdzēt šiem bērniem kļūt par tiem, kas viņi ir šodien. Šie cilvēki nav plašai sabiedrībai pazīstami, viņi neparādās prožektoru gaismās, viņi nefinišē stadionā ar valsts karogu uz pleciem. Šie cilvēki čakli un ar mīlestību pilda savu darbu – viņi ir fizkultūras skolotāji un treneri. Tie ir cilvēki, kuri palīdz bērniem noticēt savām spējām un iemīlēt sportu.

 

Viens no šādiem izciliem skolotājiem, kurš pavēra lielā sporta durvis ļoti daudziem Latvijā un pasaulē pazīstamiem sportistiem, ir bērnu un jauniešu basketbola treneris Imants Pļaviņš.

 

Esam priecīgi, ka varam atbalstīt izcilo treneri pasniedzot viņam Latvijas gada balvu sportā par mūža ieguldījumu!

 

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31