LDz meitasuzņēmumā LDz ritošā sastāva serviss jauns valdes loceklis | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

LDz meitasuzņēmumā LDz ritošā sastāva serviss jauns valdes loceklis

Pirmdiena, 15 Februāris, 2010

VAS Latvijas dzelzceļš meitasuzņēmuma SIA LDz ritošā sastāva serviss valdē veiktas izmaiņas, kas paredz, ka sākot no 15.februāra uzņēmuma valdē darbu sāk jauns valdes loceklis – Uldis Kārkliņš. Viņš iepriekš vadījis uzņēmumu SIABūve T, kā arī bijis SIA Livland izpilddirektors.

LDz ritošā sastāva serviss ir lielākais uzņēmums Latvijā, kas veic dzelzceļa ritošā sastāva remontu, apkopi un ekipēšanu, arī nodarbojas ar degvielas uzglabāšanu un tās realizāciju dzelzceļa pārvadātājiem. Pakalpojumi pieejami visiem pārvadātājiem un ritošā sastāva īpašniekiem.

Uzņēmuma apgrozījums 2009.gadā bija 66,5 miljoni latu.

Pagājušajā gadā uzņēmums īstenoja ievērojamus modernizācijas projektus – Rīgā Daugmales stacijas rajonā pabeigta Lokomotīvju ekipēšanas punkta pārbūve atbilstoši mūsdienu vides prasībām, kā arī uzsākta padomju laikā piesārņotās grunts un gruntsūdeņu attīrīšana Daugavpils lokomotīvju remonta centrā.

Koncerns Latvijas dzelzceļš sastāv no valdošā uzņēmuma VAS Latvijas dzelzceļš un četrām meitassabiedrībām – SIA LDz Cargo, kas nodarbojas ar dzelzceļa kravu pārvadājumiem; infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Infrastruktūra; ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Ritošā sastāva serviss, kā arī apsardzes uzņēmuma LDz Apsardze.

 

Sagatavoja LDz Sabiedrisko attiecību daļa

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31