LDz Lielajā dzelzceļa talkā sakopj savas teritorijas | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

LDz Lielajā dzelzceļa talkā sakopj savas teritorijas

Piektdiena, 29 Aprīlis, 2011

29.aprīlī, turpinot jau vairākus gadus iesākto tradīciju, VAS Latvijas dzelzceļš(LDz) darbinieki dienu pirms Vislatvijas lielās talkas rīko dzelzceļa sakopšanas talku, kurā iztīra un apzaļumo dzelzceļa apkārtni.

Šodien LDz darbinieki dosies attīrīt no gada laikā uzkrātajiem netīrumiem dzelzceļa sliedēm piegulošās joslas, kā arī vairākas stacijas, depo un citas vietas. Ar Lielo dzelzceļa sakopšanas talku šogad tiek noslēgts dzelzceļa spodrības mēnesis, kura ietvaros visā Latvijā pēc ziemas dzelzceļa darbinieki sakopa un tīrīja dzelzceļa teritorijas.

“Mēs, dzelzceļnieki, esam atsaucīgi un labprāt piedalāmies šādos labos un enerģiskos pasākumos, kuros varam kopīgi pastrādāt. Esmu pārliecināts, ka ļoti daudzi no mums atsauksies arī Lielās Talkas organizatoru aicinājumam un rīt turpinās darbu gan pie savām dzīvesvietām, gan citviet Latvijā,” saka LDz prezidents Uģis Magonis.

Talkas atklāšana notiks plkst.11.00 pie LDz Ģenerāldirekcijas ēkas Gogoļa ielā 3. Pie tās U.Magonis kopā ar kolēģiem uzstādīs velosipēdu novietni, lai LDz darbinieki un apmeklētāji šajā apsargājamajā stāvvietā varētu novietot savus divriteņus. Pēc tam talcinieki dosies uz sakopšanai paredzētajām teritorijām.

Arī šogad LDz turpinās 1930.gados iedibināto dzelzceļa tradīciju ik gadu kādā no sakoptajām teritorijām organizēt koku stādīšanu. Šogad par īpašo staciju izvēlēta Imantas stacija, kurā LDz prezidents kopā ar uzņēmuma valdes locekļiem Aivaru Strakšas, Armīnu Kronbergu, Edvīnu Bērziņu un Ēriku Šmukstu pēc Imantas stacijas sakopšanas veiks stacijas apzaļumošanu – stādot dzīvžogu un veidojot zālienu.

Koncerns Latvijas dzelzceļš sastāv no valdošā uzņēmuma VAS Latvijas dzelzceļš un piecām meitassabiedrībām – AS LatRailNet, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA LDz Cargo, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus; infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Infrastruktūra; ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Ritošā sastāva serviss, kā arī apsardzes uzņēmuma SIA LDz Apsardze.

 

Sagatavoja LDz Sabiedrisko attiecību daļa

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31