LDz kausu arī šogad aizved „Lokomotīve” | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

LDz kausu arī šogad aizved „Lokomotīve”

Pirmdiena, 29 Augusts, 2011

Latvijas dzelzceļa nu jau trešajā organizētajā Hokeja turnīrā otro gadu pēc kārtas uzvaras laurus plūca un galveno kausu arēnā Rīga saņēma Latvijas hokeja izlases aizsarga Kārļa Skrastiņa pārstāvētā komanda Jaroslavļas Lokomotiv, kurai visā turnīrā izdevās neielaist ripu savos vārtos ne reizi.

Finālā Lokomotiv ar 3:0 pieveica Ņižņekamskas Ņeftehimik. Savukārt Latvijā populārais Rīgas Dinamo spēlē par trešo vietu pieveica Minskas Dinamo un ieguva LDz „mazo” kausu no LDz prezidenta Uģa Magoņa rokām.

„Ja kaut kas notiek divreiz, to var uzskatīt par sagadīšanos, bet ja kaut kas notiek trīs reizes, tad tā jau ir tradīcija. LDz hokeja turnīrs šogad notiek jau trešo reizi un mēs ceram, ka tas palīdzēs komandām labāk sagatavoties spēļu sezonai, lai gūtu labākus rezultātus,” pēc balvu pasniegšanas novēlēja LDz prezidents.

Mitišķu Atlant ieguva piekto vietu, savukārt Laapenrantas SaiPa šogad palika pēdējie.

Par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Lokomotiv vārtsargs Stefans Līvs.

Koncerns Latvijas dzelzceļš sastāv no valdošā uzņēmuma VAS Latvijas dzelzceļš un piecām meitassabiedrībām – AS LatRailNet, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA LDz Cargo, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus; infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Infrastruktūra; ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Ritošā sastāva serviss, kā arī apsardzes uzņēmuma SIA LDz Apsardze.

 

Sagatavoja LDz Sabiedrisko attiecību daļa

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31