Latest news

Izvēlne

LDz Cargo valdes priekšsēdētāju ievēl par Tautas sporta asociācijas prezidentu

Pirmdiena, 22 Aprīlis, 2013

Latvijas dzelzceļa meitasuzņēmuma LDz Cargo valdes priekšsēdētājs Guntis Mačs Tautas sporta asociācijas kopsapulcē ievēlēts par organizācijas vadītāju nākamajiem četriem gadiem.

Viņš šajā amatā nomainīs līdzšinējo vadītāju Andri Bērziņu. Par savas darbības galveno prioritāti G.Mačs izvirza organizācijas biedru skaita palielināšanu.

„Ir lieliski atbalstīt profesionālo sportu, bet profesionālais sports nevarētu pastāvēt bez tautas sporta – jauniešu sporta klubiem, no kuriem vēlāk var izveidoties lieliski sportisti. Arī pieaugušo amatieru sportam ir ļoti liela nozīme, jo vecāki rāda priekšzīmi saviem bērniem un katru jaunieti, kuru ar sporta palīdzību varam atraut no smēķēšanas vai alkohola lietošanas, priekš mums ir uzvara,” uzsver G.Mačs.

Tautas sporta asociācija apvieno dažādu organizāciju strādājošo sporta klubus, kā arī jauniešu sporta un bijušo profesionālo sportistu organizācijas. Šobrīd asociācijas apvienot 56 sporta organizācijas. „Mans mērķis ir vismaz dubultot mūsu sadarbības organizāciju skaitu, lai sekmīgāk īstenotu mūsu galveno mērķi – popularizētu tautas sportu,” saka G.Mačs. Viņaprāt, ekonomiskā situācija ievērojami pasliktināja tautas sporta attīstību - „organizācijām bija mazāk naudas, lai atbalstītu savus sporta klubus, cilvēki strādāja divtik, lai nezaudētu darbu, taču šobrīd ceram, ka mums izdosies uzlabot šo stāvokli un līdz ar to arī sabiedrības veselību.”

Biedrība Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA) ir mūsdienīga, sabiedriska organizācija tautas sportam un tautas veselībai. LTSA organizē veselību veicinošus tautas sporta pasākumus – Latvijas reģionālos Ģimeņu Sporta festivālus, ikgadējos Ziemas čempionātus dažādos sporta veidos, masu nūjošanas pasākumus un apmācības seminārus, dažādus čempionātus, sacensības un citus pasākumus. LTSA arī dod iespēju neprofesionāliem sportistiem piedalīties pasaules čempionātos dažādos sporta veidos, Eiropas strādājošo sporta spēlēs un dažādos turnīros.

Koncerns Latvijas dzelzceļš sastāv no valdošā uzņēmuma VAS Latvijas dzelzceļš un piecām meitassabiedrībām – AS LatRailNet, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA LDz Cargo, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus; infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Infrastruktūra; ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Ritošā sastāva serviss, kā arī apsardzes uzņēmuma SIA LDz Apsardze.

Sagatavoja LDz Sabiedrisko attiecību daļa

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31