LDz Cargo apstiprina pārvadājumu tarifus 2011.gadam | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

LDz Cargo apstiprina pārvadājumu tarifus 2011.gadam

Trešdiena, 15 Decembris, 2010

SIA LDz Cargo ir noteicis pārvadājumu tarifus nākamajam gadam un sācis līgumu slēgšanu ar klientiem par dzelzceļa kravu pārvadājumiem.

Ņemot vērā maksas palielināšanos par dzelzceļa publiskās lietošanas infrastruktūras izmantošanu, kā arī lielākai degvielas cenai, ko izmanto vilces nodrošināšanai, dzelzceļa kravu pārvadājumu tarifi palielinājušies vidēji par trim procentiem.

LDz Cargo arī turpmāk saglabās līdzšinējos principus, piedāvājot līdzsvarotus sadarbības noteikumus saviem klientiem. Uzņēmums izskatīs katra klienta priekšlikumus, kā arī piemēros abpusēju saistību izpildes mehānismus un ekonomiski pamatotus aprēķinus”, norāda LDz Cargo valdes priekšsēdētājs Guntis Mačs.

Līdz šim realizētā tarifu politika pierādījusi sevi kā sekmīga un konkurētspējīga un to apliecina pārvadāto kravu apjomi. Šogad dzelzceļa kravu pārvadājumu apjomu būtiski ietekmēja ārējie faktori, kā piemēram jēlnaftas piegādes samazinājums Baltkrievijai no Krievijas un naftas produktu eksporta kritums, tāpēc dzelzceļa pārvadājumu izmaksu palielināšanās būtisku neietekmēs uz kravu plūsmas pa dzelzceļu.

LDz Cargo ir ieinteresēts ilgtermiņa un konkurētspējīgu pakalpojumu pārdošanā un ir pārliecināts, ka līdzšinējā sadarbība ar esošajiem klientiem un partneriem vainagosies ar turpmāko Latvijas transporta un loģistikas nozares pozīciju nostiprināšanos Baltijas un Eiropas reģiona transporta pakalpojumu tirgū.

___________________

SIA „LDz Cargo” ir lielākais dzelzceļa kravu pārvadātājs Baltijas un piektais lielākais Eiropas Savienības dalībvalstīs. SIA „LDz Cargo” ir viens no lielākajiem akcīzes nodokļa maksātājiem valstī.

Koncerns Latvijas dzelzceļš sastāv no valdošā uzņēmuma VAS Latvijas dzelzceļš un četrām meitassabiedrībām – SIA LDz Cargo, kas veic pasažieru un kravu pārvadājumus pa dzelzceļu; infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Infrastruktūra; ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Ritošā sastāva serviss, kā arī apsardzes uzņēmuma SIA LDz Apsardze.

 

Sagatavoja LDz Sabiedrisko attiecību daļa sadarbībā ar LDz Cargo

 

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31