LDz atzīts par valsts ekonomikai nozīmīgas nozares līderi | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

LDz atzīts par valsts ekonomikai nozīmīgas nozares līderi

Piektdiena, 29 Oktobris, 2010

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Nacionālās Kapitāla balvas 2010 sarīkojumā 29.oktobrī saņēma atzinības rakstu kā valsts ekonomikai nozīmīgas nozares līderis ar starptautisku konkurētspēju.

Pētījumā 101 vērtīgākais Latvijas uzņēmums, ko veica investīciju baņķieru sabiedrībaPrudentia, birža NASDAQ OMX Riga un biznesa ideju žurnāls Kapitāls, LDz šogad novērtēts par vienu vietu augstāk un ieņem trešo vietu starp vērtīgākajiem Latvijas uzņēmumiem.

„Mēs esam gandarīti, ka mūs novērtē mūsu klienti ārzemēs, tāpat esam gandarīti, ka ar mums rēķinās mūsu konkurenti, taču īpaši patīkami ir tad, kad mūsu darbu novērtē Latvijā, jo esam viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem un strādājam, lai vairotu ne tikai mūsu uzņēmuma, bet visas valsts labklājību. Paldies mūsu darbiniekiem – mūsu lielākajai vērtībai. Šis sasniegums ir mūsu kopīgā darba rezultāts,” pēc balvas saņemšanas sacīja LDz valdes priekšsēdētājs Uģis Magonis.

Koncerns Latvijas dzelzceļš sastāv no valdošā uzņēmuma VAS Latvijas dzelzceļš un četrām meitassabiedrībām – SIA LDz Cargo, kas nodarbojas ar dzelzceļa kravu pārvadājumiem; infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Infrastruktūra; ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Ritošā sastāva serviss, kā arī apsardzes uzņēmuma SIA LDz Apsardze.

 

Sagatavoja LDz Sabiedrisko attiecību daļa

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30