Latest news

Izvēlne

Latvijas Dzelzceļnieku biedrība aicina piedalīties konkursā "Spēks prātā"

Trešdiena, 17 Aprīlis, 2013

Ar mērķi veicināt dzelzceļa darbinieku radošumu un uzlabotu dzelzceļa darba procesus, kā arī piedāvātu uzlabojumus un jaunus risinājumus ar dzelzceļu saistītām būvēm un jauniem attīstības projektiem Latvijas dzelzceļnieku biedrība aicina ikvienu līdz 20.maijam pieteikties radošam konkursam SPĒKS PRĀTĀ.

Konkurss notiek 3 posmos:

Neklātienes 1. daļa, ilgst 2 mēnešus. Šajā laikā notiek Konkursa popularizēšana, reklāma. Cilvēki (komandas), kas vēlas piedalīties Konkursā sagatavo īsu savu ideju un projektu aprakstu pēc 1.pielikumā noteiktās formas. Sagatavotos projektu pieteikumus iesniedz Konkursa organizatoriem. Konkursa komisija izvērtē iesniegtos priekšlikumus un nosaka ne vairāk kā 10 labākos pieteikumus, kuru autorus (komandas) uzaicina piedalīties turpmākajā konkursā. Laikā līdz Konkursa klātienes daļai komandas sagatavo pieteiktās idejas prezentāciju. Neklātienes 1.daļas scenārijs ir aprakstīts 2.pielikumā.

Neklātienes 2. daļā piedalās ne vairāk kā 10 komandas, kas pēc Komisijas atzinuma bijušas labākās neklātienes 1.daļā. Neklātienes 2.daļa ilgst 2 nedēļas pirms klātienes daļas sākuma. Konkursa komisijas izvēlētajām komandām tiek uzdots piedāvāt risinājumu sagatavotam uzdevumam (viens identisks uzdevums visām komandām). Komandas sagatavo saņemtā uzdevuma risinājuma prezentāciju un nosūta to Konkursa organizatoriem. Neklātienes 2.daļas scenārijs ir aprakstīts 3.pielikumā.

Klātienes daļa ilgst 2 dienas un iekļauj komandu:
Neklātienes 1.daļā iesniegtās idejas prezentāciju;
Neklātienes 2.daļā saņemtā uzdevuma risinājuma prezentāciju; 
Klātienes daļas uzdevuma risinājuma sagatavošanu un prezentāciju.

Labākās komandas tiks apbalvotas klātienes daļas noslēguma ceremonijā.

Konkursa nolikums atrodams šeit.

Sagatavoja LDz Sabiedrisko attiecību daļa

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
 

Pieteikties jaunumiem