Latvijas dzelzceļš vedīs kravas no Ķīnas! | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

Latvijas dzelzceļš vedīs kravas no Ķīnas!

Trešdiena, 5 Jūnijs, 2013

LDz Cargo meitas uzņēmuma LDz Cargo loģistika vadības pārstāvji trešdien, 5. jūnijā Transport logistic izstādes ietvaros Minhenē parakstīja sadarbība līgumu ar Kazahstānas loģistikas kompāniju Kedentransservis, kas pavērs Latvijas dzelzceļam (LDz) ceļu uz Ķīnas tirgu – šīs valsts kravu piesaisti un loģistiku.

Kedentransservis pamatdarbība saistīta ar konteinervilcienu pārvadājumu organizēšanu starp Ķīnu un Eiropu.Saskaņā ar parakstīto līgumu LDz Cargo loģistika kļūst par Kedentransservissoficiālo aģentu Latvijas teritorijā un ir tiesīga slēgt līgumus Kedentranservis vārdā kravu pārvadājumu organizēšanai.

„Parakstot līgumu, uzsākts jauns sadarbības posms starp valstīm, kuras var nodrošināt pārvadājumus no Ķīnas līdz Latvijas ostām un pretējā virzienā. Šādi ceram pieasistīt jaunus klientus Eiropā un Āzijā,” norāda LDz viceprezidents Edvīns Bērziņš.

„Esam ieguvuši sadarbības partneri ar lielu pieredzi konteineru vilcienu pārvadājumu organizēšanā starp Ķīnu un Eiropu. Sadarbība paver iespējas piesaistīt pārvadājumiem jaunas konteinerkravu plūsmas,” gandarījumu par parakstīto sadarbības līgumu pauž Māris Kancāns LDz Cargo loģistika valdes priekšsēdētājs.

Savukārt Kedentransservis prezidents Edils Iskakovs atgādināja, ka pagājušajā nedēļā (no 2.– 4. j ūnijam Latvijas valsts prezidenta vizītes ietvaros Kazahstānā tikās arī Latvijas un Kazahstānas dzelzceļu vadītāji Uģis Magonis un Askars Mamins. Tikšanās laikā tika uzsvērts, ka dzelzceļiem ir būtiski kāpināt sadarbību konteinerpārvadājumu jomā – tā attīstot šo pārvadājumu veidu. „Esmu gandarīts, ka izstādes Transport logistic laikā esam noslēguši līgumu, kas nodrošina tehnisko un juridisko ietvaru dzelzceļa kravu pārvadājumiem no un uz Ķīnu,” norāda E.Iskakovs.

No 4. – 7.jūnijam Latvijas dzelzceļa delegācija piedalās Eiropā lielākajā loģistikas un transporta izstādē Transport logistic 2013, Minhenē. Izstādes dalībnieku vidū ir pasaules nozīmīgākās transporta un loģistikas avio, auto, jūras un dzelzceļa pārvadātāju firmas, transporta IT uzņēmumi, ostas un ostu termināļi, pārvadājumu tehnikas un daudzas citas kompānijas. Kopumā pārstāvētas 64 valstis. Šī gada izstādes devīze ir Your Gateway to the Asian Market (Jūsu ceļš uz Āzijas tirgu).

Sagatavoja LDz Sabiedrisko attiecību daļa

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30