Latvijas dzelzceļš atsāk drošības stundas Latvijas skolās | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

Latvijas dzelzceļš atsāk drošības stundas Latvijas skolās

Ceturtdiena, 3 Septembris, 2009

Latvijas dzelzceļš arī šajā mācību gadā izglītos bērnus un jauniešus skolās visā Latvijā par drošību uz dzelzceļa.

Šajās stundās bērni ar dažādu rotaļu, konkursu un multfilmu palīdzību draudzīgā vidē uzzina ne tikai par to, kā pareizi šķērsot dzelzceļu, uzvesties uz perona vai vilcienā, bet arī daudz interesanta par dzelzceļu un vilcieniem.

“Allaž esam uzsvēruši, ka drošība mums ir pirmajā vietā un īpaši svarīgi ir pasargāt mūsu bērnus – sabiedrības neaizsargātāko daļu. Tikko ir sācies mācību gads, un bērni no atpūtas atgriežas pilsētās, lai mācītos. Nereti viņi izmanto dzelzceļu, lai dotos no mājas uz skolu, vai vismaz šķērso kādas sliedes. Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai bērni labi zinātu, kā pareizi uzvesties uz dzelzceļa. To viņiem šajās stundās māca mūsu darbinieki,” norāda LDz valdes priekšsēdētājs Uģis Magonis.

Pirmo Drošības stundu šajā mācību gadā LDz darbinieki 8.septembrī vadīs Rīgas 63.vidusskolā.

LDz iekšējās komunikācijas vadītāja Māra Baumane pastāstīja, ka skolas katru gadu izrāda lielu interesi par šīm stundām. “Vēl pirms mācību gada sākuma jau esam saņēmuši pieteikumus drošības stundu organizēšanai, tāpēc aicinu skolas pieteikties savlaicīgi. Priekšroku parasti dodam tām skolām, kuras atrodas dzelzceļa tuvumā,” stāsta M.Baumane.

M.Baumane norāda, ka LDz ir gatavs organizēt drošības stundas ne tikai skolās, bet arī Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā, kurā šī stunda tiek apvienota ar muzeja ekspozīcijas apskati, kā arī var paviesoties pagājušā gadsimtā ražotos vagonos un lokomotīvēs.

Skolotāji vai vecāki, kuri vēlas pieteikt savu klasi drošības stundām, aicināti sazināties ar LDz Sabiedrisko attiecību daļu pa tālruni: 67232284;   faksu: 67232605 vai e-pastu:mara.baumane@ldz.lv

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31