Dzelzceļu vadītāji tiekas Mongolijā | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

Dzelzceļu vadītāji tiekas Mongolijā

Otrdiena, 20 Aprīlis, 2010

Latvijas dzelzceļš no 20. līdz 21. aprīlim Mongolijas galvaspilsētā Ulanbatorā piedalās sanāksmē, kurā tiekas 23 dzelzceļa uzņēmumu vadītāji no Eiropas un Āzijas valstīm, lai pārrunātu dzelzceļu savstarpējās sadarbības jautājumus un vienotos par kopīgiem nākotnes mērķiem.

Dzelzceļu vadītāji tiekas Dzelzceļu sadarbības organizācijas OSJD ietvaros, lai vienotos par savstarpējo vagonu izmantošanas maksas pārskatīšanu un jaunu tarifu noteikšanu, kā arī par vagonu tehniskajiem noteikumiem. Šis Latvijas dzelzceļam (LDz) ir būtisks jautājums, jo lielākā daļa uz Latvijas sliežu ceļiem esošo vagonu ir kravu nosūtītājiem – ārvalstu uzņēmumiem piederoši un to tehniskais stāvoklis reizēm neatbilst augstākajām kvalitātes prasībām un tas ietekmē arī sliežu ceļu stāvokli Latvijā.

Tāpat paredzēts pārskatīt harmonizēto kravu nomenklatūru, pārrunāt jautājumus par lieltonnāžas konteineru pārvadājumu attīstīšanu un sadarbību pasažieru pārvadājumu jomā, īpaši jautājumā par starptautiskajiem pasažieru tarifiem.

Koncerns Latvijas dzelzceļš sastāv no valdošā uzņēmuma VAS Latvijas dzelzceļš un četrām meitassabiedrībām – SIA LDz Cargo, kas nodarbojas ar dzelzceļa kravu pārvadājumiem; infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Infrastruktūra; ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Ritošā sastāva serviss, kā arī apsardzes uzņēmuma LDz Apsardze.

 

Sagatavoja LDz Sabiedrisko attiecību daļa

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30