Dzelzceļa stacijās pieejams bezmaksas internets | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

Dzelzceļa stacijās pieejams bezmaksas internets

Otrdiena, 18 Jūnijs, 2013

Latvijas dzelzceļš (LDz) pabeidzis pirmo darbu posmu pie bezmaksas bezvadu interneta pieslēguma (WiFi) nodrošināšanas dzelzceļu stacijās. Vilcienu pasažieru ērtībām bezmaksas WiFi nu ir pieejams 14 staciju uzgaidāmajās telpās.

Pašlaik bezmaksas internets pieejams Ogrē, Jelgavā, Slokā, Olainē, Dubultos, Priedainē, Krustpilī, Skrīveros, Daugavpilī, Cēsīs, Valmierā, Saulkrastos, Zilupē un Rēzeknē 2. Nākotnē šo pakalpojumu plānots nodrošināt arī citās Latvijas dzelzceļa stacijās.

Pieslēgumu skaits bezmaksas tīklam nav ierobežots un nodrošinātais interneta ātrums ir pietiekams ātrai datu pārraidei un failu apmaiņai. Tehniski iespējams nodrošināt vismaz 200 lietotāju vienlaicīgu pieslēgumu tīklam. LDz aplēses liecina, ka šo pakalpojumu lielākoties izmantos viedtālruņu lietotāji, jo, atbilstoši tirgus un sociālo pētījumu aģentūras TNS datiem, jaunās paaudzes telefonus lieto gandrīz katrs piektais Latvijas iedzīvotājs vecumā no 15 līdz 74 gadiem. Pieaug arī planšetdatoru lietotāju skaits – tos izmanto jau 7% Latvijas iedzīvotāju.

„Mūsdienu steidzīgais laikmets diktē savus noteikumus. Nereti darbs cilvēkam seko arī ārpus darba vietas. Savukārt, pateicoties jaunajām tehnoloģijām, cilvēks vairs nav piesaistīts konkrētai vietai un var risināt gan darba, gan privātos jautājumus pats esot kustībā. Reaģējot uz šīm tendencēm, esam uzsākuši nopietnu darbu, nodrošinot saviem klientiem visu nepieciešamo, lai viņi varētu sekot darbam, jaunumiem sociālajos tīklos vai iegūt jebkādu nepieciešamo informāciju, gaidot savu vilcienu dzelzceļa stacijā. Mūsu galvenais uzdevums ir garantēt saviem klientiem visus apstākļus, lai viņi varētu mierīgi un bez liekiem uztraukumiem sekot viņus interesējošām aktualitātēm,” uzsver LDz viceprezidents Edvīns Bērziņš.

LDz atzīst, ka internets ir kļuvis par mūsu dzīves un sadzīves nepieciešamību, tālab izveidojot bezvadu interneta pieslēgumus dzelzceļu stacijās, viens no svarīgākajiem aspektiem bija nodrošināt, lai tas klientiem būtu bez maksas.

Lai pieslēgtos bezmaksas internetam, lietotājam jāizvēlas WiFi tīkls ar nosaukumu LDz free.

Sagatavoja LDz Sabiedrisko attiecību daļa

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31