Aicina bērnus uz tikšanos ar Santa Klausu Rīgas Centrālajā stacijā | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

Aicina bērnus uz tikšanos ar Santa Klausu Rīgas Centrālajā stacijā

Ceturtdiena, 3 Decembris, 2009

5.decembrī plkst. 15.00 Rīgas Centrālās stacijas laukumā viesosies īsts Santa Klauss no Lapzemes, lai kopīgi ar Latvijas dzelzceļa (LDz) valdes priekšsēdētāju Uģi Magoni iedegtu Ziemassvētku eglīti un sveiktu bērnus gaidāmajos svētkos.

Svētku pasākumā kā īpašie viesi gaidīti dzelzceļa darbinieku bērni un bērni no Irlavas bērnu nama, kuriem Santa Klauss un viņa palīgi no Latvijas dzelzceļa un Origo tirdzniecības centra būs sarūpējuši īpašas dāvanas.

“Šajos laikos ikvienam ir daudz jāstrādā, taču mums visiem nepieciešami arī svētki un atpūtas mirkļi. Tāpēc mēs vēlamies dāvināt šādus svētkus mūsu bērniem, kā arī bērniem, kuriem varbūt šobrīd dzīvē neklājas tik viegli, kā gribētos. Tāpēc sestdien, 5.decembrī pulcēsim mūsu darbinieku bērnus un bērnus no mūsu atbalstītā Irlavas bērnu nama, lai iedegtu Ziemassvētku egli un kopīgi jauki pavadītu laiku”, stāsta LDz valdes priekšsēdētājs Uģis Magonis.

Pasākumā uzstāsies vairāki muzikālie kolektīvi un ar īpaši šim pasākumam sagatavotu muzikālu priekšnesumu uzstāsies Latvijas dzelzceļa atbalstītā Irlavas bērnu nama audzēkņi.

Pēc priekšnesumiem Santa Klauss kopā ar rūķiem pasniegs Irlavas bērnu nama bērniem dāvanas un visi kopā ar A/S Pasažieru vilciens vilcienu dosies tālāk.

 

Sagatavoja LDz Sabiedrisko attiecību daļa

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31