Latest news

Izvēlne

Aicinām balsot par labākajiem skolēnu darbiem LDz konkursā “Redzi sliedes – nopauzē!”

VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) radošajā konkursā “Redzi sliedes – nopauzē!” iesūtīti teju 40 visdažādākie video no klašu skolēniem visā Latvijā un jau šodien, 4.novembrī ir sākusies balsošana par labākajiem darbiem, kas norisināsies līdz 10.novembrim.

Atgādinām, ka septembrī LDz izsludināja konkursu visiem Latvijas skolēniem, kuriem video formātā vajadzēja iedzīvināt drošības kampaņu “Redzi sliedes – nopauzē!” vizuālo risinājumu un saukli.

Piemēram, tos varēja izdejot, izdziedāt, iekustināt zīmējumā, atainot “flešmobā “ vai tml. Viens no būtiskiem konkursa nosacījumiem bija tāds, ka video uzņemšanas laikā ne skolēni, ne skolotāji nedrīkst atrasties dzelzceļa tuvumā, vai citādi pakļaut riskam savu un apkārtējo cilvēku drošību!

Finālistu darbi ir izvietoti LDz sociālo mediju kontos https://www.instagram.com/latvijas_dzelzcels/reels/ un https://www.facebook.com/LatvijasDzelzcels/posts/531012275701320.

Simpātiju balvu - ekskursiju uz zinātnes centru “Vizium” Ventspilī saņems tas video, kas sociālajos tīklos “Facebook” un “Instagram” iegūs kopsummā visvairāk “patīk” un/ vai “dalīties”.  Konkursa uzvarētājus gaida arī izglītojoša LDz žūrijas balva – ekskursija uz Dzelzceļa muzeju un kino apmeklējumu Rīgā. Tāpat LDz ir īpaši padomājis par abu uzvarējušo klašu skolotājiem (-ām), kuriem (-ām) būs iespēja balvā saņemt dāvanu karti no “Biļešu paradīzes” 50 eiro vērtībā.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti 11. novembrī LDz sociālo mediju kontos un mājas lapā www.dzirdiredzidzivo.lv!

Noskaties video un izvēlies arī savu favorītu!

Balso LDz sociālo mediju kontos Instagram un Facebook.