VAS "Latvijas dzelzceļš" valdē iecelts Rinalds Pļavnieks | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

VAS "Latvijas dzelzceļš" valdē iecelts Rinalds Pļavnieks

VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) valdē iecelts Rinalds Pļavnieks, kurš amata pienākumus sāks pildīt no 1. augusta. LDz valdē R. Pļavnieks būs atbildīgs par komercattīstības jautājumiem.

R. Pļavnieka līdzšinējā profesionālā pieredze ir saistīta ar darbību “GEFCO” grupas uzņēmumos – kopš 2020. gada februāra R.Pļavnieks vadīja SIA “GEFCO BALTIC” Baltijas jūras reģiona dzelzceļa, gaisa, jūras un lielgabarīta departamentu. Līdz 2020. gada janvārim R. Pļavnieks bija globālo klientu vadītājs “GEFCO” SA grupā tās galvenajā birojā Francijā, savukārt līdz 2016. gadam -  biznesa attīstības vadītājs “GEFCO UNITED KINGDOM” LTD Apvienotajā karalistē. No 2012. līdz 2015. gadam R. Pļavnieks ir ieņēmis dažādus amatus arī SIA “GEFCO BALTIC”.

Līdz ar darbu šajā uzņēmumā R. Pļavniekam ir lektora pieredze Rīgas Tehniskajā Universitātē Datorzinātnes un informācijas tehnoloģiju fakultātē un Inženierekonomikas un vadības fakultātē. Tāpat R. Pļavnieks ir bijis pasniedzējs Latvijas Jūras akadēmijā – Ostu un kuģniecības vadības bakalaura programmā “Transports un loģistika” un “Starptautiskā biznesa stratēģija”.

LDz valdē R. Pļavnieks iecelts uz pieciem gadiem - līdz 2026. gada 31. jūlijam. 

R.Pļavnieks LDz valdes sastāvā būs atbildīgs par komercdarbības attīstības jautājumiem.