Latest news

Izvēlne

LDz kravu pārvadājumu klientiem pieejama jauna pašapkalpošanās vietne informatīvo pakalpojumu saņemšanai

No 5. jūlija VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) klientiem, kuri savu darbību realizē kravu pārvadājumu jomā, ir pieejama jauna pašapkalpošanās vietne informatīvo pakalpojumu saņemšanai - https://infopak.ldz.lv. Tajā ir iespējams ērti un pārskatāmi izmantot LDz sniegtos informatīvos pakalpojumus, tostarp atlasīt un eksportēt informāciju un atskaites par kravas vagoniem un konteineriem pēc dažādiem atlases kritērijiem.

Tāpat jaunajā vietnē tiek nodrošināta informācijas saņemšana savstarpēji saskaņotos formātos uz norādītajām e-pasta vai FTP/FTPS mapēm.

Optimizējot informatīvo pakalpojumu sniegšanu, to padarot vienkāršāku un ērtāk izmantojamu, līdz 1. oktobrim informatīvie pakalpojumi būs pieejami gan https://infopak.ldz.lv, gan līdzšinējā sistēmā - https://vcos.ldz.lv. Savukārt sākot ar 1. oktobri piekļuve vietnei https://vcos.ldz.lv tiks slēgta.

Lai saņemtu piekļuves tiesības darbam jaunajā vietnē, LDz aicina līdz 1. septembrim nosūtīt savu lietotāju kontaktinformāciju individuālu lietotājvārdu izveidošanai LDz Informāciju tehnoloģiju un telekomunikāciju direkcijas IT&T pakalpojumu vadītājai Baibai Priedītei uz e-pastu baiba.priedite@ldz.lv. Pieteikumā jānorāda vārds, uzvārds, kā arī individuālā e-pasta adrese.

Ar aktuālo VAS “Latvijas dzelzceļš” informatīvo pakalpojumu sniegšanas noteikumu redakciju ir iespējams iepazīties: LDz informatīvo pakalpojumu sniegšanas noteikumi