“LDz Loģistika” parakstījusi sadarbības memorandu ar Irānas loģistikas uzņēmumu | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

“LDz Loģistika” parakstījusi sadarbības memorandu ar Irānas loģistikas uzņēmumu

Turpinot šogad uzsāktās sarunas par sadarbību dzelzceļa pārvadājumu un multimodālo loģistikas pakalpojumu jomā, šonedēļ Rīgā viesojās Irānas loģistikas uzņēmuma “Railway Transportation Co” vadība, lai pārrunātu tālākās sadarbības iespējas. Vizītes laikā uzņēmuma valdes priekšsēdētāja vietnieks Ebadolla Forozešs apmeklēja gan VAS “Latvijas dzelzceļš”, gan Rīgas Brīvostu.

Noslēdzot vizīti, parakstīts sadarbības memorands starp SIA “LDz Loģistika” un “Railway Transportation Co”, kas paredz kopīgu darbu jaunu maršrutu izstrādē no Indijas un Irānas un to testēšanā.

E.Forozešs uzsvēra, ka uzņēmums ir īpaši ieinteresēts iespējami drīzākā Ziemeļu-Dienvidu transporta koridora attīstībā star Indiju un Ziemeļeiropu, kas ietver arī transporta koridoru caur Irānu. Viņš norādīja, ka īpaši augstu vērtē Latvijas kolēģu centienus iesaistīties šajā koridorā, tādēļ arī vēlas izveidot ciešāku sadarbību ar “LDz Loģistiku”.

“LDz Loģistika” valdes priekšsēdētājs Verners Lūsis, parakstot stratēģiskās sadarbības memorandu, norādīja, ka uzņēmums šogad ir piedalījies vairākās augsta līmeņa izstādēs un konferencēs Irānas galvaspilsētā Teherānā, kā arī ļoti nozīmīga bijusi tikšanās ar Irānas dzelzceļa vadību, kas notika oktobrī Rīgā – Dzelzceļa transporta padomes sēdes laikā.

 

VAS “Latvijas dzelzceļš” ir publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras pārvaldītājs un koncerna “Latvijas dzelzceļš” valdošais uzņēmums. Koncernā ietilpst arī sešas meitas sabiedrības – AS “LatRailNet”, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA “LDZ CARGO”, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus, infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ infrastruktūra”, ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ ritošā sastāva serviss”, apsardzes uzņēmums SIA “LDZ apsardze”, kā arī loģistikas uzņēmums SIA “LDZ Loģistika”.

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31