“LDz Apsardze” Sanktpēterburgā paraksta starptautisku vienošanos par kravas vilcienu apsargāšanu | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

“LDz Apsardze” Sanktpēterburgā paraksta starptautisku vienošanos par kravas vilcienu apsargāšanu

VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) meitasuzņēmums SIA “LDz Apsardze” Krievijas, Kazahstānas un Latvijas dzelzceļu apsardzes uzņēmumu darba sanāksmē 7.jūnijā Sanktpēterburgā parakstīja vienošanos par ciešākas sadarbības attīstīšanu kravas vilcienu apsargāšanā, ievērojami palielinot kravu drošību.

Ņemot vērā gan  LDz, gan arī vairāku valstu dzelzceļu plānus attīstīt konteineru un kontreileru kravu pārvadājumus, palielināsies nepieciešamība nodrošināt šo kravu drošību. Tāpēc LDz plāno arī drošības infrastruktūras un pasākumu attīstību, lai spētu klientiem piedāvāt ne tikai ātru un kvalitatīvu, bet arī drošu pārvadājumu pakalpojumu.

“Šīm kravām ir raksturīga augstāka pievienotā vērtība, tās ir dārgākas un līdz ar to ienesīgākas pārvadātājam. Tāpēc šo kravu pārvadāšanai nepieciešams nodrošināt lielāku apsardzi. Šis sadarbības līgums mums ļaus nākotnē piedāvāt saviem klientiem ievērojami kvalitatīvāku apsardzi,” skaidro “LDz Apsardze” valdes priekšsēdētājs Arnis Maculēvičs.

LDz meitasuzņēmums “LDz Apsardze” ir dibināta 2003.gada 21.februārī uz LDz apsardzes iecirkņa bāzes. LDZ apsardze pamatdarbības veids ir plaša spektra apsardzes un ugunsdrošības pakalpojumu pārdošana LDz koncernu grupas, kā arī citiem uzņēmumiem un privātpersonām.

Aizvadītajā gadā “LDz Apsardze” neto apgrozījums bija 7,292 milj.EUR, kas bija par 6,9% vairāk nekā iepriekšējā pārskata gadā. Sabiedrības galvenais ieņēmumu avots pērn bija fiziskās apsardzes pakalpojumu pārdošana, kas arī sastādīja 83,9% no neto apgrozījuma. Uzņēmums turpinās iesākto tehniskās apsardzes pakalpojumu attīstību, pilnveidojot tehniskās iespējas un palielinot tehniskās apsardzes pakalpojumu apjomu.

Koncerns Latvijas dzelzceļš sastāv no valdošā uzņēmuma VAS Latvijas dzelzceļš un piecām meitas sabiedrībām – AS LatRailNet, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA LDZ CARGO, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus; infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDZ infrastruktūra; ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDZ ritošā sastāva serviss, kā arī apsardzes uzņēmuma SIA LDZ apsardze.

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31