Latest news

Izvēlne

“Latvijas dzelzceļa” un Ukrainas dzelzceļa repatriācijas reisu izmantojuši vairāk nekā pustūkstotis iedzīvotāju

VAS “Latvijas dzelzceļš” un Ukrainas dzelzceļa organizēto repatriācijas vilciena reisu Kijeva-Rīga-Kijeva nokļūšanai mājās šajā nedēļas nogalē izmantojuši vairāk nekā pustūkstotis Latvijas, Ukrainas un Lietuvas iedzīvotāju.

Svētdien, 22.marta rītā, Rīgā no Kijevas ieradās 18 Latvijas iedzīvotāji, bet daļa no pasažieriem, kas mēroja ceļu no Kijevas, izkāpa Viļņā.

Savukārt svētdienas vakarā uz Ukrainu no Rīgas dodas vairāk nekā 350 pasažieri, kam Lietuvā pievienosies vēl aptuveni tikpat. Kopumā reisā uz Kijevu tiks nogādāti vairāk nekā 600 pasažieri.

Speciālais vilciena reiss tika organizēts saistībā ar vīrusa COVID-19 straujo izplatību pasaulē, piedāvājot iespēju Latvijas iedzīvotājiem atgriezties mājās laikā, kad lielākajā daļā pasaules valstu, tostarp arī Latvijā, ir noteikti ieceļošanas un izceļošanas ierobežojumi.

Ierodoties Rīgas Pasažieru stacijā, pasažieriem bija iespēja veikt pārbaudes saistībā ar iespējamu inficēšanos ar COVID-19. Visi pasažieri parakstījās arī par obligātu 14 dienu pašizolēšanos