Veiktas izmaiņas SIA “LDz Loģistika” valdē | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

Veiktas izmaiņas SIA “LDz Loģistika” valdē

Šonedēļ apstiprināti grozījumi VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) meitassabiedrības SIA “LDz Loģistika” statūtos. Turpmāk uzņēmuma valde darbosies viena cilvēka sastāvā. Valdes priekšsēdētāja amatu turpina pildīt uzņēmuma vadītājs Verners Lūsis.

Uzņēmuma prioritāte patlaban ir attīstīt jaunus multimodālos kravu pārvadājumu maršrutus un ar to darbību saistītos pakalpojumus, sekmējot dzelzceļa pārvadājumu attīstību un sadarbojoties ar visiem nozares dalībniekiem Latvijā un ārvalstīs.

Līdz šim uzņēmuma valdē darbojās arī vienlaikus LDz meitassabiedrības, kravu un starptautisko pasažieru pārvadājumu uzņēmuma “LDz Cargo” valdes loceklis Andris Reķis, kurš marta beigās atstājis amatu, turpinot darbu “LDz Cargo” valdē un koncentrējoties uz tā attīstību.

V.Lūsis, kurš turpina darbu “LDz Loģistika” vadībā, uzņēmuma valdes priekšsēdētāja amatā ir kopš 2016.gada augusta, bet iepriekš bijis uzņēmuma valdes loceklis, kā arī strādājis vairāku ar transporta nozari saistītu uzņēmumu valdēs.

V.Lūša vadībā “LDz Loģistika” 2016.gada rudenī rekordīsā laikā organizēja testa konteinervilciena maršrutu no Ķīnas rūpnieciskās pilsētas Jivu, kā arī uzņēmuma sekmīgas darbības rezultātā pēdējā pusgada laikā ir pieauguši konteinerpārvadājumi ar Vidusāzijas valstīm. Tāpat uzņēmums aktīvi strādā pie jaunu Eirāzijas maršrutu izstrādes un to izmantošanas sekmēšanas Ķīnas, Indijas, Irānas u.c. valstu virzienā.

 

 

VAS “Latvijas dzelzceļš” ir publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras pārvaldītājs un koncerna “Latvijas dzelzceļš” valdošais uzņēmums. Koncernā ietilpst arī sešas meitas sabiedrības – AS “LatRailNet”, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA “LDZ CARGO”, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus, infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ infrastruktūra”, ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ ritošā sastāva serviss”, apsardzes uzņēmums SIA “LDZ apsardze”, kā arī loģistikas uzņēmums SIA “LDZ Loģistika”.

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30