LDz vadītājs ievēlēts Latvijas nozīmīgāko uzņēmēju organizāciju vadībā | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

LDz vadītājs ievēlēts Latvijas nozīmīgāko uzņēmēju organizāciju vadībā

VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) prezidents Edvīns Bērziņš šonedēļ atkārtoti uz trim gadiem ievēlēts Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) viceprezidenta un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) padomes locekļa amatā. LTRK vēlēšanās E.Bērziņš ieguva visvairāk – vairāk nekā 500 – balsu no visiem padomes locekļa amata kandidātiem.

“Ievēlēšana tik nozīmīgu organizāciju vadībā, pirmkārt, ir uzticība “Latvijas dzelzceļam”, mūsu uzņēmuma lomai tautsaimniecībā un visu tajā strādājošo speciālistu kompetencei. Līdz ar to koncernam nākamos trīs gadus būs iespēja ietekmēt dienaskārtību un lēmumu pieņemšanu ļoti plašā jautājumu lokā – sākot ar transporta un loģistikas nozari un turpinot ar nodokļu politikas, kā arī starptautiskās sadarbības veicināšanas jautājumiem,” uzsver E.Bērziņš.

Par LDDK prezidentu atkārtoti ievēlēts līdzšinējais organizācijas vadītājs – uzņēmējs Vitālijs Gavrilovs, bet LTRK padomes priekšsēdētāja amatā turpinās strādāt Aigars Rostovskis.

LDDK apvieno lielākos Latvijas darba devējus, kuri nodarbina 44 procentus visas Latvijas darba ņēmēju un kuru uzņēmumu kopējais apgrozījums ir 40 miljardi eiro. LDDK ir dibināta 1993. gadā, un ir valdības un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības sociālais partneris.

Savukārt LTRK ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2300 individuāli biedri un vairāk nekā 60 uzņēmēju biedrības.

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31