LDz drošības kampaņa “Vilcienu redzi?” iegūst bronzas godalgu starptautiskā festivālā | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

LDz drošības kampaņa “Vilcienu redzi?” iegūst bronzas godalgu starptautiskā festivālā

Šogad jūnijā “Latvijas dzelzceļa” un reklāmas aģentūras “TBWA Latvia” īstenotā drošības kampaņa “Vilcienu redzi?” starptautiskajā reklāmas konkursā “Balticbest 2016” Integrēto kampaņu kategorijā ieguva bronzas godalgu.

Šīs kampaņas mērķis bija mazināt uz dzelzceļa bojāgājušo un ievainoto cilvēku skaitu un veicināt drošības pasākumu ievērošanu, šķērsojot dzelzceļu. Kampaņā atjautīgā un draudzīgā veidā seniori – kampaņas galvenā auditorija – tika mudināti nepārvērtēt savas spējas dzelzceļa tuvumā un apzināties, ka ar gadiem reakcijas ātrums un fiziskās spējas samazinās. Tādēļ, šķērsojot dzelzceļu, jābūt īpaši modriem un piesardzīgiem.

Kampaņas ietvaros tika izveidots atraktīvs video, kā arī Starptautiskajā drošās dzelzceļa šķērsošanas dienā Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja pagalmā ikvienam senioram bija iespēja veikt dzirdes, redzes un reakcijas pārbaudi.

https://www.youtube.com/watch?v=nwc29R8IoT8

LDz šādas kampaņas veido regulāri un to efektivitāti apliecina gan iedzīvotāju informētības līmenis, gan to rāda arī statistika. Kopš 2003.gada uz dzelzceļa bojāgājušo un cietušo skaits ir samazinājies vairāk nekā par 60%, taču joprojām ik gadu notiek vairāki desmiti negadījumu. Tāpēc būtiski ir turpināt iesākto komunikāciju, lai pievērstu sabiedrības uzmanību un samazinātu cietušo skaitu līdz minimumam.

https://www.youtube.com/watch?v=tJ6meYJndRY

Visus iesniegtos darbus vērtēja kompetenta žūrija – nozares eksperti un profesionāļi no Francijas, Nīderlandes, Norvēģijas, Zviedrijas, Krievijas un Baltijas valstīm.

“Balticbest 2016” notika “Baltic Best Festival of Creativity 2016” ietvaros no 23.-24.augustam Jūrmalā un pulcēja reklāmas un mārketinga profesionāļus gandrīz no 10 Eiropas valstīm.

 

Koncerns Latvijas dzelzceļš sastāv no valdošā uzņēmuma VAS Latvijas dzelzceļš un piecām meitas sabiedrībām – AS LatRailNet, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA LDZ CARGO, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus; infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDZ infrastruktūra; ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDZ ritošā sastāva serviss, apsardzes uzņēmuma SIA LDZ apsardze, kā arī loģistikas uzņēmuma SIA LDz Cargo loģistika.

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31