"Latvijas dzelzceļš" pirmo reizi piedalās starptautiskā online formāta izstādē | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

"Latvijas dzelzceļš" pirmo reizi piedalās starptautiskā online formāta izstādē

Šajā nedēļā Ķīnā norisinās starptautiska tiešsaistes izstāde "China-CEEC Trade Expo", kurā līdzās vairākām citām nozarēm savus loģistikas pakalpojumus prezentē arī koncerns "Latvijas dzelzceļš".  Šī ir pirmā attālinātā tiešsaistes izstāde, kurā piedalās LDz, turklāt esot vienīgajam dzelzceļa uzņēmumam no Baltijas.

LDz izstādē piedalās, atsaucoties Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras aicinājumam. Kopumā Latviju izstādē pārstāv vairāk nekā 50 uzņēmumi, kuri izstādes mājaslapā ir ievietojuši detalizētu informāciju par saviem piedāvātajiem pakalpojumiem vai produktiem. Lai uzrunātu potenciālos klientus, LDz izstādei ir sagatavojis informāciju par kravu pārvadājumu vilcieniem ZUBR, "Baltika Tranzit", kā arī kravas vilcienu eksprešiem Rīga – Minska un Rīga – Maskava.

Vienlaikus ar izstādi norisinās organizatoru rīkotas virtuālās tikšanās, kā arī tiek izmantota tiešsaistes sarunu aplikācija, lai ikviens dalībnieks varētu operatīvi reaģēt uz dažādiem pieprasījumiem, sadarbības piedāvājumiem un piedalīties virtuālajās tikšanās.

Izstāde norisināsies līdz 13.jūnijam, un kopumā tajā ir pārstāvētas 17 Centrāleiropas un Austrumeiropas valstis.

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31