Dubultu, Jelgavas un Krustpils dzelzceļa stacijās vairs nevarēs iegādāties starptautisko maršrutu biļetes | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

Dubultu, Jelgavas un Krustpils dzelzceļa stacijās vairs nevarēs iegādāties starptautisko maršrutu biļetes

No pirmdienas, 8.maija, Dubultu, Jelgavas un Krustpils dzelzceļa staciju biļešu kasēs vairs nevarēs iegādāties biļetes braucieniem starptautiskajos pasažieru vilcienos.

Starptautiskajiem pasažieru vilcieniem 088Б Rīga – Minska un Nr.2/1 Rīga – Maskava ar bezpārsēšanās vagoniem Rīga – Sanktpēterburga abos virzienos saglabāta pietura Krustpils stacijā, kas paredzēta pasažieru iekāpšanai un izkāpšanai. Taču pasažieri vilcienā varēs iekāpt tikai ar biļetēm, kas iegādātas "Latvijas dzelzceļa" meitasuzņēmuma "LDz Cargo" interneta vietnē "travel.ldz.lv" vai arī Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas biļešu kasēs.

Biļetes šo staciju kasēs vairs nepārdos saistībā ar pārvadāto pasažieru skaita samazināšanos.

Biļetes uz iekšzemes reisiem Latvijas teritorijā šajās stacijās varēs iegādāties arī turpmāk.

Neskaidrību gadījumā zvanīt "Latvijas dzelzceļa” uzziņu dienestam pa bezmaksas tālruni 8000 1181.

 

VAS “Latvijas dzelzceļš” ir publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras pārvaldītājs un koncerna “Latvijas dzelzceļš” valdošais uzņēmums. Koncernā ietilpst arī sešas meitas sabiedrības – AS “LatRailNet”, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA “LDZ CARGO”, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus, infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ infrastruktūra”, ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ ritošā sastāva serviss”, apsardzes uzņēmums SIA “LDZ apsardze”, kā arī loģistikas uzņēmums SIA “LDZ Loģistika”.

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30