LDz Zemes stundā izslēgs tilta apgaismojumu | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

LDz Zemes stundā izslēgs tilta apgaismojumu

Piektdiena, 22 Marts, 2013

Latvijas dzelzceļš (LDz) arī šogad atbalstīs Pasaules dabas fonda rīkoto akciju Zemes stunda, kuras ietvaros uz stundu izslēgs Rīgas dzelzceļa tilta apgaismojumu 23.martā no plkst.20.30.

Akcijas mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību vides ilgtspējai un aicināt padomāt par katra cilvēka ikdienas rīcību tās saglabāšanai un uzlabošanai. Ar šo simbolisko soli LDz solidarizājas ar daudzām pasaules pilsētām un organizācijām, lai paustu atbalstu klimata pārmaiņu problēmu risināšanā.

LDz prezidents Uģis Magonis uzsver, ka enerģijas taupīšana šobrīd ir ļoti aktuāla ne tikai vides aizsardzības jomā, bet arī saistībā ar vispārējo ekonomisko situāciju. “Piedaloties šajā akcijā mēs vēlreiz atgādinām nepieciešamību taupīt energoresursus. Dzelzceļš ir videi draudzīgākais transporta veids, un mēs arī turpmāk strādāsim pie tā, lai tas kļūtu videi vēl draudzīgāks. Plānotais dzelzceļa elektrifikācijas projekts ir vēl viens solis šajā virzienā,” uzsver U.Magonis.

Vairāk informācijas par akciju Pasaules Dabas fonda mājaslapā: www.pdf.lv

Koncerns Latvijas dzelzceļš sastāv no valdošā uzņēmuma VAS Latvijas dzelzceļš un piecām meitassabiedrībām – AS LatRailNet, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA LDz Cargo, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus; infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Infrastruktūra; ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Ritošā sastāva serviss, kā arī apsardzes uzņēmuma SIA LDz Apsardze.

 

Sagatavoja LDz Sabiedrisko attiecību daļa

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31