LDz piedalīsies CER Ģenerālās Asamblejas sēdē un Eiropas-Āzijas dzelzceļa samitā Berlīnē | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

LDz piedalīsies CER Ģenerālās Asamblejas sēdē un Eiropas-Āzijas dzelzceļa samitā Berlīnē

Piektdiena, 17 Septembris, 2010

20.septembrī Berlīnē notiks 41.CER Ģenerālās asamblejas sēde, kurā piedalīsies arī VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) valdes priekšsēdētājs Uģis Magonis.

Sēdē paredzēts apspriest būtiskākos Eiropas Savienības transporta politikas jautājumus, kā arī jautājumus par ES Pirmās dzelzceļa paketes pārstrādi, gatavoto Transporta Balto grāmatu, Eirovinjetes direktīvas revīziju, ekonomisko krīzi un citiem projektiem. CER biedru balsošanai paredzēts nodot jauno biedru naudas aprēķināšanas metodoloģiju.

Nākamajā dienā pēc CER ģenerālās asamblejas sanāksmes izstādes InnoTrans 2010 ietvaros 21.septembrī Berlīnes izstāžu hallē LDz piedalīsies Eiropas-Āzijas dzelzceļa samitā, kuru apmeklēs satiksmes ministri un dzelzceļu vadītāji no gandrīz 40 Eiropas un Āzijas valstīm, kā arī starptautisko dzelzceļa organizāciju pārstāvji un politiķi. Samita galvenās diskusiju tēmas būs dzelzceļu sistēmas globalizācija, dzelzceļa transporta attīstība un jaunu iespēju radīšana Eiropā, Āzijā un Tuvajos Austrumos.

Koncerna Latvijas dzelzceļš sastāvā ir valdošais uzņēmums VAS Latvijas dzelzceļš un četras meitassabiedrības – SIA LDz Cargo, kas nodarbojas ar dzelzceļa kravu pārvadājumiem; infrastruktūras būvniecības uzņēmums SIA LDz Infrastruktūra; ritošā sastāva remonta uzņēmums SIA LDz Ritošā sastāva serviss, kā arī apsardzes uzņēmums LDz Apsardze.

 

Sagatavoja: LDz Ārējo sakaru daļa

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29