Drošības stunda bērniem neierastā vidē | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

Drošības stunda bērniem neierastā vidē

Pirmdiena, 1 Februāris, 2010

Kārtējā dzelzceļa Drošības stunda Rīgas 49. vidusskolas audzēkņiem 29. janvārī notika mazliet neierastā vidē — Rīgas Centrālās bērnu bibliotēkas (RCBB) telpās.

Pēc valsts akciju sabiedrības Latvijas dzelzceļš Komunikācijas direkcijas iniciatīvas uzsāktās Drošības stundas skolas vecuma bērniem ieguvušas jau zināmu popularitāti un tiek bieži pieprasītas dažādās Latvijas skolās. «Pēdējā laikā šīs stundas cenšamies organizēt galvenokārt Latvijas Dzelzceļa vēstures muzeja telpās, tādejādi radot atraktīvāku gaisotni un dodot iespēju bērniem iepazīties ar dzelzceļa vēstures liecībām,» stāsta Sabiedrisko attiecību daļas Iekšējās komunikācijas vadītāja Māra BAUMANE. «Taču pateicoties bibliotēkas darbinieku atsaucībai un skolēnu ieinteresētībai arī bibliotēkā novadītā stunda sagādāja gandarījumu. Spriežot pēc atsaucības domājams, ka arī bērniem tā patika un iegūtās zināšanas palīdzēt adekvāti novērtēt situāciju uz dzelzceļa,» tā M.Baumane

Kopā ar Māru BAUMANI Drošības stundas vadīšanā jau vairākus gadus piedalās Mārketinga komunikācijas daļas projektu vadītājs Sergejs IVANČENKO , kas ne tikai demonstrē video materiālus, bet arī meistarīgi «piespēlē» kolēģei mini konkursu vadīšanā un dažādu drošības situāciju izskaidrošanā.

Drošības stundās īpaši apmācīti LDz darbinieki stāsta un rāda bērniem, kā pareizi un droši uzvesties uz dzelzceļa. Šajās nodarbībās iespējami vienkārši un pievilcīgi bērniem stāsta, kā izvairīties no bīstamām situācijām uz dzelzceļa. Tiek rādītas filmas, multfilmas un rīkoti konkursi. Mācību programma esam izveidota tā, lai bērni varētu līdzdarboties un atcerētos nodarbībās apgūto arī savās ikdienas gaitās.

Skolotāji vai skolu direktori, kuri vēlas pieteikt savu klasi dzlezceļa drošības stundām, aicināti sazināties ar LDz Sabiedrisko attiecību daļu pa tālruni: 6723 2284 vai faksu: 6723 2605.

 

Sagatavoja LDz Sabiedrisko attiecību daļa

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31