Arī braucieniem uz Minsku starptautiskie pasažieri var reģistrēties elektroniski | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

Arī braucieniem uz Minsku starptautiskie pasažieri var reģistrēties elektroniski

Trešdiena, 24 Aprīlis, 2013

Sākot ar 25.aprīli elektroniskā reģistrācija būs pieejama starptautiskajiem dzelzceļa braucieniem arī maršrutā uz Minsku.

Pasažieriem, kuri internetā iegādāsies braukšanas dokumentus braucienam vilcienā Nr.88/87 Rīga-Minska, kā arī bezpārsēšanās vagonos satiksmē Latvija - Baltkrievija, būs iespēja izvēlēties elektroniskās reģistrācijas pakalpojumu, lai vairs nebūtu jādodas uz kasi pēc biļetēm. Pasažieru elektroniskā reģistrācija ir pieejama braucieniem abos virzienos – no Rīgas un no Minskas, kā arī, braucot ar starptautisko pasažieru vilcienu Latvijas teritorijā.

Kopš Latvijas dzelzceļš uzsācis braukšanas dokumentu tirdzniecību internetā 2010.gada maijā, šo pakalpojumu jau izmantojuši gandrīz 30 000 pasažieru, 60% no kuriem braukuši ar elektronisko reģistrāciju. Starptautisko pasažieru vilcienu pasažieriem, kas ceļo uz Krieviju, ir bijusi priekšrocība, jo viņi varējuši izmantot pasažieru elektroniskās reģistrācijas pakalpojumu, bet tiem pasažieriem, kas braukuši uz Minsku, internetā iegādātie braukšanas dokumenti pirms brauciena bija jāsaņem biļešu kasē.

Pasažieru ērtībai tika atcelts ierobežojums elektroniskai reģistrācijai braucieniem no starpstacijām. Tagad pasažieru elektroniskā reģistrācija iespējama, pasažieriem braucot kā no vilciena maršruta sākumstacijām, tā arī no jebkuras vilciena maršruta starpstacijas.

Tādējādi elektroniskā reģistrācija ir pieejama uz visiem starptautiskajiem reisiem, un pasažieri varēs doties izvēlētajā datumā uz vilcienu, līdzi ņemot tikai pasi.

Taču, ja pasažieri jūtas drošāk, ja viņiem rokās ir noformēts braukšanas dokuments, joprojām pastāv iespēja doties uz kasi un saņemt savu, internetā iegādāto, biļeti, bet to var darīt ne vēlāk kā vienu stundu līdz vilciena atiešanai no vilciena maršruta sākumstacijas.

Koncerns Latvijas dzelzceļš sastāv no valdošā uzņēmuma VAS Latvijas dzelzceļš un piecām meitassabiedrībām – AS LatRailNet, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA LDz Cargo, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus; infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Infrastruktūra; ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Ritošā sastāva serviss, kā arī apsardzes uzņēmuma SIA LDz Apsardze.

 

Sagatavoja LDz Sabiedrisko attiecību daļa

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29