Par “LDz Cargo Loģistika” valdes priekšsēdētāju apstiprina līdzšinējo valdes locekli Verneru Lūsi | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

Par “LDz Cargo Loģistika” valdes priekšsēdētāju apstiprina līdzšinējo valdes locekli Verneru Lūsi

VAS “Latvijas dzelzceļš” prezidentu padome SIA “LDz  Cargo Loģistika” dalībnieku sapulcē par uzņēmuma valdes priekšsēdētāju apstiprināja līdzšinējo valdes locekli Verneru Lūsi.

Līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Andris Reķis turpinās darbu gan SIA "LDz Cargo", gan SIA “LDz Cargo Loģistika” valdē.

Kopš šī gada 11.augusta SIA “LDz Cargo Loģistika”  ir VAS “Latvijas dzelzceļš” meitas uzņēmums, kura galvenais uzdevums ir izstrādāt un aktīvi starptautiski virzīt Latvijas tranzīta koridora vienoto piedāvājumu.

V. Lūsis transporta un loģistikas nozarē Latvijā strādā jau vairāk nekā 20 gadus. Strādājot gan vietējās, gan starptautiskās kompānijās guvis lielu pieredzi importa un eksporta loģistikas procesu organizēšanā un tranzītkravu piesaistes un tirdzniecības jautājumos. V. Lūsis guvis pieredzi arī valsts kapitālsabiedrību vadībā – viņš ir bijis  VAS “Privatizācijas aģentūra” un  VAS “Starptautiskā lidosta Rīga”  valdes loceklis. V. Lūsis Rīgas tehniskajā universitātē ieguvis biznesa vadītāja kvalifikāciju, bet  Transporta un sakaru institūtā saņēmis bakalaura grādu banku un finanšu jomā.

 

Koncerns Latvijas dzelzceļš sastāv no valdošā uzņēmuma VAS Latvijas dzelzceļš un piecām meitas sabiedrībām – AS LatRailNet, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA LDZ CARGO, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus; infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDZ infrastruktūra; ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDZ ritošā sastāva serviss, apsardzes uzņēmuma SIA LDZ apsardze, kā arī loģistikas uzņēmuma SIA LDz Cargo loģistika.

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30