Aktuālā informācija VAS “Latvijas dzelzceļš” elektroenerģijas lietotājiem (Klientiem) saistībā ar ārkārtas situāciju valstī. | Latvijas dzelzceļš

Latest news

Izvēlne

Aktuālā informācija VAS “Latvijas dzelzceļš” elektroenerģijas lietotājiem (Klientiem) saistībā ar ārkārtas situāciju valstī.

Neskatoties uz ārkārtas situāciju valstī, mēs turpinām strādāt, lai nodrošinātu elektroenerģijas piegādi jūsu mājām. Tomēr ir izmaiņas, kas skar VAS “Latvijas dzelzceļš” Klientus, un mēs esam apkopojuši svarīgāko informāciju, kas jums varētu būt noderīga

Kā krīzes laikā notiks darbs ar  VAS “Latvijas dzelzceļš”  Klientiem? 

Ārkārtas situācija ietekmē arī uz mūsu darbu ar Klientiem un VAS “Latvijas dzelzceļš” ir svarīgi parūpēties arī par savu darbinieku drošību. Vairums mūsu darbinieku savus darba pienākumus šobrīd veic attālināti, tāpēc aicinām būt iecietīgiem un saprotošiem, ja atbildi Klientam ārkārtas situācijas laikā nākas pagaidīt ilgāk kā ierasts. Paldies par jūsu sapratni!

 

Aicinām dažādu jautājumu risināšanai izmantot bezmaksas tālruni 80021181 vai e-pastu uzzinas@ldz.lv.

Informācijai

  • VAS “Latvijas dzelzceļš” Elektrotehniskās pārvaldes elektroapgādes rajoni Klientus klātienē nepieņem.
  • Saziņai ar mums, darba dienās ir pieejams bezmaksas tālrunis 80021181.
  • Ja vēlaties saņemt konsultāciju elektroniski, tad atbildēsim uz jūsu jautājumiem e-pastā uzzinas@ldz.lv.
  • Iesniegumus var nosūtīt pa pastu  VAS “Latvijas dzelzceļš”, Gogoļa iela 3, Rīga, LV-1547 vai pa e-pastu uzzinas@ldz.lv.

Kur norēķināties par saņemtajiem pakalpojumiem? 

Ja līdz šim norēķinus veicāt bankā vai pasta nodaļā aicinām pārliecināties, vai šīs iestādes joprojām ir atvērtas un vai nav mainīti to darba laiki.

 

Kā rīkoties, ja radušās problēmas ar rēķinu apmaksu? 

Aicinām Klientus norēķināties par elektroenerģijas pakalpojumu savlaicīgi, bet ar tiem Klientiem, kuri nonākuši finansiālās grūtībās, esam gatavi vienoties par iespējamo risinājumu. 

Ja jums ir radušās problēmas ar norēķiniem, aicinām sazināties ar mums, zvanot pa bezmaksas tālruni 80021181 vai rakstot pa e-pastu uzzinas@ldz.lv.

Katrai Klienta situācijai meklēsim individuālu risinājumu. 

Ņemot vērā ārkārtas situāciju un tās iespējamo ietekmi uz Klientiem, pašlaik un līdz ārkārtas situācijas beigām, VAS “Latvijas dzelzceļš” nodrošinās elektroenerģijas piegādi, neatslēdzot elektroapgādi kavētu maksājumu dēļ. Par šo periodu netiks piemēroti kavējuma procenti samaksas kavējuma gadījumā.

Ja saistībā ar mūsu pakalpojumiem jums ir radušies jautājumi, aicinām izmantot jums ērtākos attālinātās saziņas veidus: